PURE GOLD 24Ka PROFESSIONAL Pleťové plátky so zlatom

8 ks / 50x50 mm

Rýdze zlato vo forme zlatých plátkov je veľmi účinný detoxikant kože, ktorý poskytuje zodpovedajúcu ochranu a oddiaľuje starnutie. Lom svetla spôsobuje, že pleť vyzerá mladšia a lesklejšia. 

K aplikácii Plátkov Gold 24Ka je potrebný výživný pleťový krém Gold 24Ka alebo maska Gold 24Ka. 

Výrobok - Plátky GOLD 24Ka redukuje odbúravanie kolagénu a elastínu, dôležitých stavebných kameňov pre pružnosť a pevnosť pleti. Podporuje prekrvovanie pleti, znižuje obsah voľných radikálov, vylepšuje ochrannú vrstvu pred vonkajšími škodlivými vplyvmi, ktoré podporujú starnutie pleti. POUŽITIE: Zlaté plátky sa prikladajú na vyčistenú pleť a potom sa rozmasírujú do pokožky masážnym krémom z rady Pure Gold. Balenie obsahuje 8 plátkov, na jednu procedúru je doporučené použiť 4ks plátkov. Bez parabénu&parafínu&silikónu. 
Dostupnosť Skladom
34 € 28,33 € bez DPH
PURE GOLD 24Ka PROFESSIONAL Pleťové plátky so zlatom

8ks / 50x50 mm

Rýdze zlato vo forme zlatých plátkov je veľmi účinný detoxikant kože, ktorý poskytuje zodpovedajúcu ochranu a oddiaľuje starnutie. Lom svetla spôsobuje, že pleť vyzerá mladšia a lesklejšia. K aplikácii Plátkov Gold 24Ka je potrebný výživný pleťový krém Gold 24Ka alebo maska Gold 24Ka. 

Výrobok - Plátky GOLD 24Ka redukuje odbúravanie kolagénu a elastínu, dôležitých stavebných kameňov pre pružnosť a pevnosť pleti. Podporuje prekrvovanie pleti, znižuje obsah voľných radikálov, vylepšuje ochrannú vrstvu pred vonkajšími škodlivými vplyvmi, ktoré podporujú starnutie pleti. POUŽITIE: Zlaté plátky sa prikladajú na vyčistenú pleť a potom sa rozmasírujú do pokožky masážnym krémom z rady Pure Gold. Balenie obsahuje 8 plátkov, na jednu procedúru je doporučené použiť 4ks plátkov. Bez parabénu&parafínu&silikónu. ZLOŽENIE: Produkt obsahuje 24 Ka zlato. 

Dodatočné parametre

Kategória: DÁMSKA KOZMETIKA
Hmotnosť: 0.15 kg