PURE GOLD 24Ka Pleťové ampulky so zlatom

5 x 1,5 ml

Profesionálne produkty od AFRODITA COSMETICS vhodné aj do domácej starostlivosti. Ampulky sú odporúčané pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre pleť so slabším tonusom a hlbšími vráskami. Mocné kvapôčky krásy s energickým a okamžitým účinkom omladenia pleti! Ampulky poskytujú účinnú a dlhotrvajúcu hydratáciu, podporujú a zlepšujú krvný obeh, rovnako aktívne zvyšujú tvorbu kolagénu a elastínu. V kombinácii s inými produktami rady GOLD 24Ka, dochádza po aplikácii k výraznejšiemu omladeniu pleti, pleť sa stáva hladšou, s nádherným leskom. S anti-age & anti-wrinkle efektom, teda proti starnutiu a proti vráskam. 0% parabénu&parafínu&silikónu.
 
Dostupnosť Skladom
20 € 16,67 € bez DPH
PURE GOLD 24Ka Pleťové ampulky so zlatom

5 x 1,5 ml

Profesionálne produkty od AFRODITA COSMETICS vhodné aj do domácej starostlivosti. Ampulky sú odporúčané pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre pleť so slabším tonusom a hlbšími vráskami. Mocné kvapôčky krásy s energickým a okamžitým účinkom omladenia pleti! Ampulky poskytujú účinnú a dlhotrvajúcu hydratáciu, podporujú a zlepšujú krvný obeh, rovnako aktívne zvyšujú tvorbu kolagénu a elastínu. V kombinácii s inými produktami rady GOLD 24Ka, dochádza po aplikácii k výraznejšiemu omladeniu pleti, pleť sa stáva hladšou, s nádherným leskom. S anti-age & anti-wrinkle efektom, teda proti starnutiu a proti vráskam. 0% parabénu, parafínu, silikónu. Hlavné aktívne látky: 24 Ka zlato, sójový izoflavón, beta-glukán, pantenol, provitamín B5.

 

Použitie: Obsah ampulky naneste na penou odmastenú pleť tváre, dekoltu a krku, končekmi prstov vmasírujte do pokožky. Ošetrite pleť tonikom. Podľa typu pleti použite daný krém. Doporučujeme 5-dennú kúru s opakovaním minimálne 3 krát za rok. Pred použitím pretrepať. Pre 1 aplikáciu vystačí množstvo 1,5 ml. 

Dodatočné parametre

Kategória: PURE GOLD 24Ka
Hmotnosť: 0.075 kg