GOLD 24Ka Pleťová maska so zlatom

150 ml 

Úžasná kombinácia pre "zrelú pleť" s čiastočkami rýdzeho zlata a izoflavonoidov, podporuje regeneráciu suchej a vyčerpanej pleti v dôsledku pôsobenia vonkajších stresových faktorov. Spolu s ampulkami Gold 24 Ka, maska aktívne napomáha posilňovať obranyschopnosť kože. Zvyšuje aktivitu kožných buniek v dôsledku čoho, dochádza k výraznému zlepšeniu vitality a pružnosti pleti. Bez parabénu°parafínu°silikónu.

 

Dostupnosť Skladom
44 € 36,67 € bez DPH
GOLD 24Ka Pleťová maska so zlatom

150 ml 

Úžasná kombinácia pre "zrelú pleť" s čiastočkami rýdzeho zlata a izoflavonoidov, podporuje regeneráciu suchej a vyčerpanej pleti v dôsledku pôsobenia vonkajších stresových faktorov. Spolu s ampulkami Gold 24 Ka, maska aktívne napomáha posilňovať obranyschopnosť kože. Zvyšuje aktivitu kožných buniek v dôsledku čoho, dochádza k výraznému zlepšeniu vitality a pružnosti pleti. Bez parabénu°parafínu°silikónu. Vegánsky výrobok.

Hlavné aktívne látky: Zlato, sójový izoflavon, kakaové maslo, beta-glukán, aloe vera, extrakt zo seny, výťažok karotínu, lúčny olej.

Aplikácia a použitie: Silnejšiu vrstvu masky naneste na čistú a dobre tonizovanú pleť a nechajte pôsobiť 20 minút, zvyšok jemne zotrite alebo vmasírujte do pokožky.

Dodatočné parametre

Kategória: PURE GOLD 24Ka
Hmotnosť: 0.15 kg