CLEAN UP HYALURON Odličovač mejkapu

125 ml
 
Odličovač je dobre tolerovaný citlivým očným okolím, rýchlo a bez trenia odstraňuje mejkap. So 100% prírodnou kyselinou hyalurónovou (20─50 kDa) účinne hydratuje pokožku okolo očí. Nie je vhodný pre umelé mihalnice. Pokročilá dvojstupňová receptúra ​​s dvojnásobným účinkom. Prípravok je určený na čistenie aj hydratáciu okolia očí, tiež odstraňuje vodeodolný mejkap. Je vhodný pre všetky typy pleti. 0% parabén, alkohol, parfum, silikón.  Vegánsky výrobok.
Dostupnosť Skladom
10,70 € 8,92 € bez DPH
CLEAN UP HYALURON Odličovač mejkapu
125 ml
Je dobre tolerovaný citlivým očným okolím, rýchlo a bez trenia odstraňuje mejkap. So 100% prírodnou kyselinou hyalurónovou (20─50 kDa) účinne hydratuje pokožku okolo očí. Nie je vhodný pre umelé mihalnice. Pokročilá dvojstupňová receptúra s dvojnásobným účinkom. Prípravok je určený na čistenie aj hydratáciu, odstraňuje aj vodeodolný mejkap. Je vhodný pre všetky typy pleti. 0% alkohol, parfum, parabén, silikón. Vegánsky výrobok.
 

ZLOŽENIE: Aqua, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Sodium Chloride, Sodium Hyalurontae, Bisabolol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, CI 42051, CI 14720

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ
Hmotnosť: 0.125 kg