CHERRY BLOSSOM 100% SPA Čerešňový cukrový píling

175 g
Romantická a veľmi jemná vôňa kvetu japonskej čerešne vás nadchne svojou jemnosťou a povzbudivou silou. Jemná textúra pílingu sa šetrne stará o vašu pokožku, napomáha odstráneniu odumretých kožných buniek. Vaša pokožka tak bude regenerovanejšia a pevnejšia. Píling obsahuje bambucké maslo a tiež bio kokosový olej, ktorý napomáha extrémne výživovať vašu pokožku. Vegánsky výrobok. 0% parafín & silikón. Vhodný pre všetky typy pokožky. Dokonalá, jemná a nadýchaná textúra pílingu. 
Dostupnosť Skladom
12 € 10 € bez DPH
CHERRY BLOSSOM 100% SPA Čerešňový cukrový píling
1647000570 dddc 100 spa sladkorni piling 175g 450x520 0 2 450x520 (1)
Novinka
175 g
Romantická a veľmi jemná vôňa kvetu japonskej čerešne vás nadchne svojou jemnosťou a povzbudivou silou. Jemná textúra pílingu sa šetrne stará o vašu pokožku, napomáha odstráneniu odumretých kožných buniek. Vaša pokožka tak bude regenerovanejšia a pevnejšia. Píling obsahuje bambucké maslo a tiež bio kokosový olej, ktorý pomáha extrémne výživovať vašu pokožku. Vhodný pre všetky typy pokožky. Dokonalá, jemná a nadýchaná textúra pílingu. 

Cukrový píling efektívne a veľmi jemne odlupuje povrchovú vrstvu odumretých epidermálnych buniek. Po použití je pleť dobre vyčistená, hladká a jemná na dotyk. 100% bio kokosový olej sa extrahuje zo sušeného jadra kokosu, je cenným zdrojom minerálov. Rýchlo sa vstrebáva a preniká do pokožky, vyhladzuje, zjemňuje pokožku. Obsahuje vysoký podiel antioxidantov, ktoré viažu voľné radikály, čím zabraňujú predčasnému starnutiu pleti. Pripisujú sa mu aj niektoré antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti. Bambucké maslo je exotická zložka vypestovaná zo semien bambuckého stromu, je extrémne bohatá na antioxidanty, mastné kyseliny a vitamíny. Má hydratačný, protizápalový a vyživujúci účinok na pokožku. Vegánsky výrobok. 0% parafín & silikón.

ZLOŽENIE: cukor, bambucké maslo, olej zo semien slnečnice, kyselina myristová, surfaktant, parfum, kokosový olej, extrakt z rozmarínu, olej zo semien jojoby, chlorid sódny, síran sódny, glyceryléter, fenoxyetanol, konzervant MI, CI 14720

Dodatočné parametre

Kategória: Domáca starostlivosť
Hmotnosť: 0.175 kg